055-966-19-39

3 נקודות שכיחות שיעזרו לכם להדליק אותה

כאשר הנכם נמצאים בפורום סקס כלשהו או שומעים שיחות של גברים לידכם, משום מה, כשעולה הנושא של נקודות רגישות בגוף האישה, הדבר היחידה שמדברים עליו, הוא נקודת הג'י המפורסמת. מצד אחד, אכן מדובר על מקום רגיש מאוד שעל ידי הגירוי שלו, הנשים יכולות לחוות אורגזמה עוצמתית.

עם זאת, בנוסף לנקודת הג'י, ישנם המון מקומות נוספים בגוף הנשי אשר גורמים להן להנאה מטורפת. במאמר זה נציין 3 נקודות שכיחות שיעזרו לכם "להדליק" כל בחורה.

נערת ליווי מנדי

3 נקודות שכיחות שיעזרו לכם להדליק אותה

אחד החלומות הרטובים של כל גבר, הוא למצוא את המיקום מדויק של נקודת הג'י של בת זוגתו או בחורה שהנו נמצא איתה בקשר אינטימי. זאת על מנת לגרום לבחורה לאורגזמה מטורפת וגם לעלות את הביטחון העצמי. בכל פעם שגבר גורם לאישה כלשהי לחוות אורגזמה, הוא מתמלא בביטחון עצמי וסקס עם גבר כזה, הופך להיות כמו חלום שהתגשם. הגברים עד כדי כך אוהבים להרגיש טוב עם עצמם, עד שמזמינים אליהם לדירה נערת ליווי ומספקים אותה עד שהיא גומרת כמה פעמים ברצף.

פטמות – אם הנכם נוטים לצפות בסרטי סקס, בטח שמתם לב כי בכל סרט הגבר נוהג למצוץ את הפטמות של האישה. זאת משום שמדובר על מקום רגיש מאוד אצל הנשים וכל בחורה מתחרמנת מיד כאשר מנשקים לה את הפטמות. זכרו, חשוב לעשות זאת בעדינות רבה, אחרת, אתם עלולים לקבל את האפקט ההפוך.

צוואר – נשיקות בצוואר יכולות תוך כמה שניות להפוך בחורה שלפני רגע "כאב לה הראש" והיא בכלל לא חשבה על סקס, לנערת ליווי חרמנית שטורפת אתכם עם המבט שלה. זכרו, כי לכל אישה יש העדפות משלה וחלק מהבחורות אוהבות נשיקות חזקות במיוחד, כאשר האחרות נהנות מנשיקות חלשות ש"בקושי מרגישים".

Tags :