055-966-19-39

3 יסודות לסאדו / BDSM

ישנם אנשים רבים שמהילדות נמשכים לאלימות ולמרות העבודה עם פסיכולוגים רבים ושיחות עם ההורים, הדבר אינו נעלם עם הגיל. אחת הדרכים הטובות ביותר לספק צרכים מסוג זה, היא באמצעות סקס בסגנון BDSM.

במאמר זה נסביר על יסודות לסאדו.

מה זה BDSM?

מדובר על סקס רגיל לכל דבר עם אלמנטים של אלימות ומשחקי תפקידים. למרבה הצער, סאדו הוא מסוג הדברים שלא מספרים עליהם בבית הספר והחברים לא מדברים על כך, מה שגורם לנערים ונערות רבות לחשוב שהם לא בסדר בגלל המחשבות שעוברות להם בראש.

משום שמדובר על סגנון סקס כה פופולרי, ישנן נערות ליווי אשר מספקות שירות זה, כך שאם אין לכם פרטנר שעמו תוכלו לנסות בפעם הראשונה סקס סאדו מאזו, יצאניות הן פתרון מעולה בשבילכם.
מעבר לכך, ישנן קהילות רבות, מועדונים ופאבים בסגנון זה (גם בארץ) והנם תמיד מלאים באנשים. באירועים מסוג זה ניתן להכיר אנשים בעלי "אותו ראש".

יסודות לסאדו

על מנת להכין את עצמכם בצורה הטובה ביותר לקראת מפגש סאדו, אנו ממליצים לעשות את הדברים הבאים:
סרטי סקס – על מנת לקבל קצת רעיונות ולראות כיצד אחרים "עושים את זה", ניתן לצפות בסרטי סקס בסגנון BDSM. שם תוכלו ללמוד הרבה דברים חדשים ולאחר מכן לנסות אותם.

בלי בושה – חשוב להבין כי בתחום זה אין מה להתבייש וככל שתחששו יותר, כך תהרסו יותר את חווית הסקס. זכרו כי הפרטנר שהנכם נפגשים איתו, מעוניין במין קשוח בדיוק כמוכם, כך שאין לכם במה להתבייש.
תספרו על פנטזיות – בהמשך לסעיף הקודם, לא רק שאין לכם במה להתבייש, אלא מומלץ ביותר לספר על הפנטזיות שלכם, בין אם הנכם נפגשים עם נערת ליווי בדירה דיסקרטית או בין אם מדובר על בת זוג קבועה.

Tags : ,