055-966-19-39

שירותי ליווי מסודרים באינטרנט

הייתי הרבה יותר שמח ורגוע אילו ידעתי שגברים מתנים את קבלת שירותי ליווי בידיעה כי הבחורה שעמה הם מקיימים מגע מיני לא עושה זאת בניגוד לרצונה.

הייתי הרבה יותר רגוע אילו הייתי משוכנע כי הבחורה שמספקת לי שירותי ליווי עושה זאת מבחירה חופשית, מתוך שלמות עצמית, כעיסוק מכניס ומפרנס היטב, שגם, לתחושתה, שומר על כבודה.
לא הייתי רוצה לקבל שירות מנערת ליווי שחשה שהמגע שהיא מקיימת עם לקוחות נעשה למורת רוחה, כמי שכפאה שד, כאנוסה ולא אחת- כנאנסת.

הייתי רוצה לדעת כי לקוחות רבים, רובם ככולם, לא שותפים לניצול מחפיר של חולשת נשים ולא מחריפים את מצבן בעצם השירות שהם שוכרים מהן.
יש נערות ליווי שמעניקות שירות רק ללקוחות VIP אני לא דואג להן. הן נמצאות במקום בטוח, בעמדת כוח. הן יכולות להחליט מה מתאים להן.

הייתי רוצה לדעת כי מי שאוסרים מלחמה על הזנות מבינים כי יש מקום לקיומם של משרדי ליווי מסודרים, המסדירים את עבודת הבחורות המועסקות על ידן, דואגים לרווחתן, לבריאותן, לתנאי העסקה לא פוגעניים. כי הבחורות לא נאלצות לבצע דברים שהם לא רוצות.
תמיד יהיה ביקוש לשירותיהן של נערות ליווי, לכן אין טעם להתחסד ולהתייפיף, ודאי לא להשלות את עצמנו כי ניתן למגר את התופעה, מה גם שאין סיבה ואין הצדקה לעשות זאת, אבל בעיקר- אין היתכנות למיגורה. אין סיכוי.

נערות ליווי מהוגנות – אני מכיר לא מעט מהן -מלווים, ממש כך, תיירים מחו"ל, לדוגמה, הבאים לישראל לכנסים, לירידים, לתערוכות, לוועידות, להרצאות, וגם, כמובן, לחופשות. הם צרכנים קבועים של שירותי ליווי ללקוחות VIP. יותר מכל אחד אחר יש להם רצון ואינטרס בקיומם של שירותי ליווי מקצועיים, מסודרים, שנשמרים בהם הכללים האנושיים הראויים, ובהם כבודן של הבחורות.

אין טעם לעצום עיניים. ההיפך- רצוי ומומלץ לפקוח אותן לרווחה ולהסדיר, ככל שניתן, את הנושא. חשוב לדבר עליו. חשוב לשמוע את דעות ספקי ובעצם ספקיות השירות ואת צרכניו, הלקוחות. וחשוב מכל להבין כי כאשר מדובר במין, בסקס, החיים חזקים מכול.

Tags :