055-966-19-39

צניחה חופשית עם נערת ליווי

ספורט אתגרי עם נערות ליווי.

למי שבאמת יש את האמצעים הפיננסים הוא אוהב להרגיש את החיים על קצה המקסימום אז אני ממליץ בתשוקה ספורט אתגרי עם נערות ליווי.

לא רק שזה קורע מצחוק זה גם מהנה בצורה משכרת חושים ומעבר לפנומנאליות כאשר אתם יכולים לטפס על צוקים ביחד, לקפוץ ממטוס או לעוף ביחד על טיסן באויר.

זה לא קונבנציונלי עבור שירותי ליווי ואם תגיע אליהם עם הצעה כזאת הם בהחלט יופתעו אבל כמובן גם לא יתנגדו.

אז הם אולי לא יתנגדו אבל בסופו של דבר הכול תלוי בבחורה כי היא זאת שתסכן את חייה איתכם, תצלול למעמקים שאף אחד לא הגיע אליהם ותעלה איתכם על ההרים הכי גבוהים, אבל משהו אומר לי שהרבה בנות יסכימו כל עוד אתם תסכימו לשלם על ההוצאות.

איזה ספורט אתגרי?

יש אין סוף של אפשרויות של ספורט אתגרי שאתם יכולים לבחור מבין רשימות ארוכות באינטרנט של כל הסוגים כדי למצוא אל מה אתם הכי מתחברים.

תבחרו את מה שנראה לכם הכי מטורף, מטריף חושים ומשוגע שאתם מצלחים למצוא ואז כל מה שנשאר עליכם לעשות זה לבצע שיחה אל הנערה.

כמו כן אתם גם לא חייבים להתחיל מהאקסטרים הקיצוני ביותר אלה ללכת על משהו לייט יותר כמו אופנועי ים לדוגמה, פיינטבול או משהו פשוט ולא מסוכן אחר.

המחירים של נערת ליווי עבור ספורט אתגרי

נערת ליווי שעובדת בתוך ארגון מקצועי ובעל שם לרוב תגבה בין 600 ₪ ל-1,200 ₪ וכמובן שיכול להגיע גם להרבה יותר אלפים אם זה שירות יוקרתי.

בקיצור המחיר הוא שעתי אבל אם אתם צריכים לחטוף אותה למספר שעות אז כמובן שיעניקו לכם הנחה זולה במחיר, במיוחד אם זה יום שלם.

אבל קחו בחשבון שהנערה עלולה להעלות את המחיר בגלל הלחץ והפחד כאשר אחרת עלולות להוזיל אותו משמעותית בהנאה בגלל האתגר שהענקתם לה.

Tags : ,