055-966-19-39

נתפסת עם יצאנית צמרת? מה לעשות

חלום של כל גבר, הוא לצאת עם בחורה שתספק את כל הצרכים שלו ותיתן מענה לכל הבקשות, אפילו הכי קטנות ומוזרות. זו בדיוק הסיבה לכך שהרבה גברים מתחילים לצאת עם נערות ליווי, אך מה לעשות במקרה שניסית להסתיר ובכל זאת, נתפסת עם יצאנית צמרת?

במאמר זה, נסביר מה עלייך לעשות במצב זה ואיזה צעדים לקחת.

נתפסתי עם יצאנית צמרת, מה לעשות?

לפני שנסביר מה האפשרויות שעומדות בפנייך ואיזה צעדים יש לקחת, הדבר הראשון והכי חשוב שעלייך לעשות, הוא להירגע.

חשוב להבין כי אינך היחיד במדינת ישראל שמשתמש בשירותי סקס, כך שאין מה להתבייש ולהיחלץ.

לאחר שנרגעתם קצת, כעת הנכם יכולים לחשוב על הסיטואציה בצורה טובה יותר ועם ראש נקי.

  1. היכן נתפסת עם נערת ליווי? האם ראו אתכם נכנסים ביחד לדירה דיסקרטית או שנתפסתם בביתכם הפרטי? במידה ומדובר על האפשרות הראשונה, יהיו בטוחים כי הדבר היחיד שיכל לקרות, הוא שראו אתכם, נכנסים לאחת מדירות סקס ואף אחד אינו יכול להוכיח את מה שקרה מאחורי הקירות. לכן, במצב זה, הנכם יכולים להמשיך להתעקש על כך שלא קרה כלום והבחורה שהלכתם איתה, כלל לא נערת ליווי.
  2. מה השלב שנתפסת בו עם יצאנית צמרת? כמובן שגם השלב והמצב בו ראו אתכם יחד עם נערת ליווי, הוא חשוב ביותר. האם הייתם באמצע סקס פרוע ואשתכם נכנסה באמצע או שמישהו ראה אתכם במועדון חשפניות? הכל תלוי בסיטואציה ואנו ממליצים, בכל מצב אפשרי, להתכחש עד הרגע האחרון. במקרה, בו נתפסת עם יצאנית באמצע סקס, חשוב לנהל שיחה בוגרת עם אותו האדם ולהסביר לו (או לה) כי המון גברים משתמשים בשירותי סקס ואין שום כוונות רציניות שעומדות מאחורי מעשה זה.
Tags : ,