055-966-19-39

מין נערת ליווי פרטית אל נערת ליווי פרסטיז'

התחלתי בתור נערת ליווי פרטית מכיוון שלא רציתי להיות שייכת לשום ארגון שיגבה ממני אחוזים ובנוסף פחדתי שהם יהיו קרימינלים ומסוכנים.

הרווחתי יפה מאד בתור נערת ליווי פרטית וגביתי 700 ₪ לשעה ועם היופי שלי אני חושבת שיכולתי אפילו יותר אבל זה הספיק לי כדי להתקיים.

היו לי כמה לקוחות בלילה, לרוב 2 לפעמים 3 והייתי עובדת 4 ימים בשבוע וזה התאים לי מאד מכיוון
שהיה לי המון זמן פנוי לכל מה שאני רוצה.

פרטית ואינדיבידואלית עד שארגון שירותי ליווי פנה אלי
יום אחד שירותי ליווי הבחינו בי במודעה שלי באינטרנט ואמרו לי שיש לי המון פוטנציאל בסוכנות שלהם ושכדי שאני ישמע את ההצעה שלהם.
באותה תקופה הרגשתי שיש לי יותר מידי זמן פנוי ושאני מתחילה להשתעמם קצת וזה היה תמריץ מספיק גבוה בשבילי רק כדי לשמוע את ההצעה שלהם.

כמובן שלא האמתי שאני יצטרף אליהם אלה רק יראה איך נראה שירות ליווי ולהפתעתי כשהגעתי, הגעתי אל שירותי שלא חלמתי לפגוש בחלומות הכי נועזים שלי.
שירותי ליווי מפוארים למעמד העליון

הגעתי אל שירותי ליווי יוקרתיים מאד ומפוארים, כל המנהלים והגברים במקום היו לבושים בחליפות יוקרתיות ונראה כאליו רק הנעלים שלהם עלו יותר מכל הלבוש ותכשיטים שהיו עלי.

הם הציעו לי להרוויח כמעט כפליים ממה שאני גובה וכמובן שהם יתעסקו בכל עניין הפרסום ושאין צורך אני ידאג להשיג את הלקוחות.

אבל כמובן היה קטן והייתי צריכה ללמוד להתנהג בצורה אלגנטית יותר, לשפר את מיומנויות הסקס שלי במיטה ולהתלבש הרבה יותר מפואר ממה שאני רגילה.

הסכמתי, וזה הביא לי אושר, עושר והרגשתי כאילו עליתי דרגה בחיים מה שהעניק לי הרבה גאווה, וחוץ מזה יצא לי להכיר גברים עשירים מאד ומעניינים מאד.

Tags :