055-966-19-39

מין נערת ליווי פרטית אל נערת ליווי פרסטיז'

התחלתי בתור נערת ליווי פרטית מכיוון שלא רציתי להיות שייכת לשום ארגון שיגבה ממני אחוזים ובנוסף פחדתי שהם יהיו קרימינלים ומסוכנים.

הרווחתי יפה מאד בתור נערת ליווי פרטית וגביתי 700 ₪ לשעה ועם היופי שלי אני חושבת שיכולתי אפילו יותר אבל זה הספיק לי כדי להתקיים.

היו לי כמה לקוחות בלילה, לרוב 2 לפעמים 3 והייתי עובדת 4 ימים בשבוע וזה התאים לי מאד מכיוון
שהיה לי המון זמן פנוי לכל מה שאני רוצה.

פרטית ואינדיבידואלית עד שארגון שירותי ליווי פנה אלי
יום אחד שירותי ליווי הבחינו בי במודעה שלי באינטרנט ואמרו לי שיש לי המון פוטנציאל בסוכנות שלהם ושכדי שאני ישמע את ההצעה שלהם.
באותה תקופה הרגשתי שיש לי יותר מידי זמן פנוי ושאני מתחילה להשתעמם קצת וזה היה תמריץ מספיק גבוה בשבילי רק כדי לשמוע את ההצעה שלהם.

כמובן שלא האמתי שאני יצטרף אליהם אלה רק יראה איך נראה שירות ליווי ולהפתעתי כשהגעתי, הגעתי אל שירותי שלא חלמתי לפגוש בחלומות הכי נועזים שלי.
שירותי ליווי מפוארים למעמד העליון

הגעתי אל שירותי ליווי יוקרתיים מאד ומפוארים, כל המנהלים והגברים במקום היו לבושים בחליפות יוקרתיות ונראה כאליו רק הנעלים שלהם עלו יותר מכל הלבוש ותכשיטים שהיו עלי.

הם הציעו לי להרוויח כמעט כפליים ממה שאני גובה וכמובן שהם יתעסקו בכל עניין הפרסום ושאין צורך אני ידאג להשיג את הלקוחות.

אבל כמובן היה קטן והייתי צריכה ללמוד להתנהג בצורה אלגנטית יותר, לשפר את מיומנויות הסקס שלי במיטה ולהתלבש הרבה יותר מפואר ממה שאני רגילה.

הסכמתי, וזה הביא לי אושר, עושר והרגשתי כאילו עליתי דרגה בחיים מה שהעניק לי הרבה גאווה, וחוץ מזה יצא לי להכיר גברים עשירים מאד ומעניינים מאד.

Tags :

נערות ליווי ארגנטינאיות

נערת ליווי אקזוטית ואנרגטית.

אצל שירותי ליווי בארץ ובכלל בעולם תמיד יהיו כאלו שיציעו את הנערות האקזוטיות ביותר עם מבחר עשיר עבורכם לבחור מתוכו, מי תהיה הנערה האידיאלית ביותר בשבילכם.
הם מציעים ארגנטינאיות, איטלקיות, פרדיות וברזילאיות וכך תוכלו לטעום מהטעם העשיר של נערת ליווי ממוצא אחר וליהנות מסנסציית סקס איתה במיטה.

כל גבר יודע איך אישה ישראלית או רוסיה נראית ומתנהגת במיטה אבל דעו לכם שכל אישה ממוצא אחר תראה ותתנהג שונה לחלוטין.
הגזרה שלהן תהיה שונה לחלוטין, הויברציות והאנרגיות שלהן יהיו שונים לחלוטין וכמובן שהן תמיד יתנהגו שונה וזאת תהיה חוויה חדשה ועשירה לכל אחד.

נערת ליווי ארגנטינאיות

בנות ארגנטינאיות הן מלאות אנרגיה, שזופות וחמות מאד. בנוסף הן לרוב יהיו כריזמטיות וחברותיות מאד והן מאד אוהבות את הארץ.

במיטה הן אנרגטיות וחושניות יותר מאשר בנות ישראליות והיופי של הגוף שלהן הוא בלשון המעטה מדהים ואקסטאזה לנשמה.

לכן מי שעדיין לא טעם את טעמה של נערה ארגנטינאית חייב לנסות ויודע שמגיע לו לפנק את עצמו באקסקלוסיביות אקזוטית שכזאת.

מחירים של נערת ליווי אקזוטיות.

תלוי באיזה שירותי ליווי אתם פונים אליהם אבל לרוב הבנות האקזוטיות יעלו יותר בזכות האקסקלוסיביות שלהן והנדירות שלהן בארץ.

לעומת זאת לפעמים ישנן נערות ליווי אקזוטיות פרטיות והן יגבו ממכם הרבה פחות אבל יהיה לכם טיפה יותר מורכב לאתר אותן.

Tags : ,

צניחה חופשית עם נערת ליווי

ספורט אתגרי עם נערות ליווי.

למי שבאמת יש את האמצעים הפיננסים הוא אוהב להרגיש את החיים על קצה המקסימום אז אני ממליץ בתשוקה ספורט אתגרי עם נערות ליווי.

לא רק שזה קורע מצחוק זה גם מהנה בצורה משכרת חושים ומעבר לפנומנאליות כאשר אתם יכולים לטפס על צוקים ביחד, לקפוץ ממטוס או לעוף ביחד על טיסן באויר.

זה לא קונבנציונלי עבור שירותי ליווי ואם תגיע אליהם עם הצעה כזאת הם בהחלט יופתעו אבל כמובן גם לא יתנגדו.

אז הם אולי לא יתנגדו אבל בסופו של דבר הכול תלוי בבחורה כי היא זאת שתסכן את חייה איתכם, תצלול למעמקים שאף אחד לא הגיע אליהם ותעלה איתכם על ההרים הכי גבוהים, אבל משהו אומר לי שהרבה בנות יסכימו כל עוד אתם תסכימו לשלם על ההוצאות.

איזה ספורט אתגרי?

יש אין סוף של אפשרויות של ספורט אתגרי שאתם יכולים לבחור מבין רשימות ארוכות באינטרנט של כל הסוגים כדי למצוא אל מה אתם הכי מתחברים.

תבחרו את מה שנראה לכם הכי מטורף, מטריף חושים ומשוגע שאתם מצלחים למצוא ואז כל מה שנשאר עליכם לעשות זה לבצע שיחה אל הנערה.

כמו כן אתם גם לא חייבים להתחיל מהאקסטרים הקיצוני ביותר אלה ללכת על משהו לייט יותר כמו אופנועי ים לדוגמה, פיינטבול או משהו פשוט ולא מסוכן אחר.

המחירים של נערת ליווי עבור ספורט אתגרי

נערת ליווי שעובדת בתוך ארגון מקצועי ובעל שם לרוב תגבה בין 600 ₪ ל-1,200 ₪ וכמובן שיכול להגיע גם להרבה יותר אלפים אם זה שירות יוקרתי.

בקיצור המחיר הוא שעתי אבל אם אתם צריכים לחטוף אותה למספר שעות אז כמובן שיעניקו לכם הנחה זולה במחיר, במיוחד אם זה יום שלם.

אבל קחו בחשבון שהנערה עלולה להעלות את המחיר בגלל הלחץ והפחד כאשר אחרת עלולות להוזיל אותו משמעותית בהנאה בגלל האתגר שהענקתם לה.

Tags : ,

נתפסת עם יצאנית צמרת? מה לעשות

חלום של כל גבר, הוא לצאת עם בחורה שתספק את כל הצרכים שלו ותיתן מענה לכל הבקשות, אפילו הכי קטנות ומוזרות. זו בדיוק הסיבה לכך שהרבה גברים מתחילים לצאת עם נערות ליווי, אך מה לעשות במקרה שניסית להסתיר ובכל זאת, נתפסת עם יצאנית צמרת?

במאמר זה, נסביר מה עלייך לעשות במצב זה ואיזה צעדים לקחת.

נתפסתי עם יצאנית צמרת, מה לעשות?

לפני שנסביר מה האפשרויות שעומדות בפנייך ואיזה צעדים יש לקחת, הדבר הראשון והכי חשוב שעלייך לעשות, הוא להירגע.

חשוב להבין כי אינך היחיד במדינת ישראל שמשתמש בשירותי סקס, כך שאין מה להתבייש ולהיחלץ.

לאחר שנרגעתם קצת, כעת הנכם יכולים לחשוב על הסיטואציה בצורה טובה יותר ועם ראש נקי.

  1. היכן נתפסת עם נערת ליווי? האם ראו אתכם נכנסים ביחד לדירה דיסקרטית או שנתפסתם בביתכם הפרטי? במידה ומדובר על האפשרות הראשונה, יהיו בטוחים כי הדבר היחיד שיכל לקרות, הוא שראו אתכם, נכנסים לאחת מדירות סקס ואף אחד אינו יכול להוכיח את מה שקרה מאחורי הקירות. לכן, במצב זה, הנכם יכולים להמשיך להתעקש על כך שלא קרה כלום והבחורה שהלכתם איתה, כלל לא נערת ליווי.
  2. מה השלב שנתפסת בו עם יצאנית צמרת? כמובן שגם השלב והמצב בו ראו אתכם יחד עם נערת ליווי, הוא חשוב ביותר. האם הייתם באמצע סקס פרוע ואשתכם נכנסה באמצע או שמישהו ראה אתכם במועדון חשפניות? הכל תלוי בסיטואציה ואנו ממליצים, בכל מצב אפשרי, להתכחש עד הרגע האחרון. במקרה, בו נתפסת עם יצאנית באמצע סקס, חשוב לנהל שיחה בוגרת עם אותו האדם ולהסביר לו (או לה) כי המון גברים משתמשים בשירותי סקס ואין שום כוונות רציניות שעומדות מאחורי מעשה זה.
Tags : ,

למה נשים בוחרות להפוך לנערות ליווי?

כל מי שביקר אי פעם באזור מרכז הארץ ובמיוחד בתל אביב, בטח שם לב לכרטיסי ביקור של נערות ליווי שמפוזרים בחרבי העיר. כמו כן, במקומות שונים בעיר, החל מקירות ובניינים ועד לפוסטרים של ממש, רשומים מספרים של יצאניות. במאמר זה נסביר למה חלק מהנשים בוחרות להפוך לנערות ליווי?

 

לעבוד כשכירה או עצמאית?

לפי נתונים של סקר אנונימי שנערך בינואר 2016, התברר שכ85% מכלל הנשים בארץ חשבו לפחות פעם אחת על עבודה כיצאנית וכ23% מתוכן, בצעו את הדבר בפועל. הסיבות לכך הן רבות ומגוונות – אנה, נערת ליווי בת 28 שעובדת בתחום כבר שנתיים מספרת:

"סיימתי תואר ראשון בפוליטיקה וממשל כאשר הייתי בת 23. התואר היה קשה ביותר וויתרתי על חיי החברה ושינה על מנת להוציא ציונים טובים. לאחר סיום הלימודים חיפשתי עבודה במשך שנה וחצי, אך בכל פעם מחדש קיבלתי סירוב עקב חוסר ניסיון מעשי. לאחר שנה וחצי, מצאתי עבודה כמזכירה באחד ממשרדי הממשלה, אך המשכורת הייתה מינימלית ותמיד מצאתי את עצמי חוסכת כסף ומחכה לעתיד טוב יותר. אך הזמנים הטובים לא מיהרו להגיע. אז, אחד החברים שלי, חשף אותי לשירותי סקס ודירות דיסקרטיות. הוא הסביר לי על העבודה בתחום, כמה מרוויחים וכמה אנשים משתמשים בשירות סקס בתל אביב.

בהתחלה לא האמנתי לו כי הסכומים נשמעו לי מטורפים, אך לאחר שחשבתי קצת עם עצמי, שקלתי את כל ה"בעד והנגד", החלטתי לנסות.

הדבר קרץ לי במיוחד לאור העובדה שאני מאוד אוהבת סקס ולעבוד כנערת ליווי היה נשמע לי ממש כמו סוג של תחביב שאהנה בו. והנה, עברו להן כבר שנתיים, בהן אני עוסקת בתחום הליווי ונהנית מכל רגע. המשכורת שלי גבוהה ואני יכולה להרשות לעצמי לקנות כל דבר שארצה.

Tags :

למה נשים אוהבות סרטי פורנו לסביות?

כאשר אומרים את המילים "סרטי סקס", התמונה הראשונית שרוב האנשים מתארים לעצמם בראש, היא גבר אשר יושב מול מסך המחשב בבית וצופה בפורנו. עם זאת, המציאות הנה שונה לחלוטין ולפי הסטטיסטיקה, הנשים הן דווקא אלה שצופות בסרטי פורנו הכי הרבה. במאמר זה נסביר למה נשים אוהבות סרטי פורנו לסביות.

סרטי סקס ותנוחות חדשות

אחת הסיבות העיקריות שמגללן נשים צופות הרבה בפורנו, היא דווקא בשביל ללמוד דברים חדשים. למרבה הצער, לא כולנו בורכנו בדמיון מפותח ובשלב מסוים, מגיע הרגע בו הננו מרגישים צורך לגוון את חיי המין שלנו, אך לא מצליחים לחשוב על שום דבר מעניין באופן עצמאי. הנשים מצאו את השיטה הטובה ביותר ללמוד כיצד להוסיף קצת פלפל ליחסי המין מבלי להיות בעלת דמיון מפותח והיא לצפות בסרטי פורנו.

מעבר לנושא הלימודי, גם לנשים יש פנטזיות ופטישים שונים. למרבה הצער, חלק מהנשים מתביישות לספר על הפנטזיות שלהן ומנסות להגשים אותן בצורות שונות מבלי לחלוק על כך עם בן הזוג. לדוגמה, לפי הסטטיסטיקה, ישנן הרבה נשים שרוצות לנסות לפחות פעם אחת בחייהן סקס עם לסבית, זו הסיבה לכך שרובן צופות בסרטי פורנו לסביות ומנסות לדמיין כי הדברים שמראים בסרט, קורים להן במציאות.

כמובן שישנן נשים אשר שומרות על דבר זה בסוד עד סוף חייהן ו"מגשימות" את הפנטזיות שלהם רק בדמיון, כאשר האחרות אוזרות אומץ והולכות לנערות ליווי איכותיות אשר עוזרות להן להגשים את הפטיש.

 

לסיכום,

כמו שהנכם מצליחים להבין, קיימות סטיגמות רבות שבמציאות, אינן נכונות כלל ולמרות שאנשים רבים חושבים כי רק גברים משתמשים בשירותי סקס של נערות ליווי וצופים בסרטי פורנו, הנכם מבינים כרגע כי הדבר אינו כך במציאות.

Tags :

כיצד לשמור על הרומן בסודיות?

כיצד לשמור על הרומן בסודיות?

חתונה הוא אחד האירועים החשובים ביותר בחיינו, הרי לא סתם רוב האגדות נגמרות במילים "ואז הם חיו באושר ועושר". הבעייתיות של אגדות אלה, היא כי אינם מספרים על מה שקורה לאחר הנשואים. ברוב המקרים, דווקא בשלב שאחרי החתונה, מתחילים הקשיים האמתיים, בהם בני הזוג נמצאים אחד עם השנייה המון זמן וצריכים להסתדר בכל מה שקשור לניהול הבית.

רומן מהצד?

לעתים, הדברים לא עובדים כמו שהיינו רוצים ועל מנת לא לוותר על הכל, חלקנו מרגישים צורך להשתחרר. כמובן שכל אחד מוצא דרך להסיח את הדעת בצורה שונה, ישנם אנשים אשר משתמשים בשירותי סקס והולכים לנערות ליווי מדי פעם, כאשר האחרים מנהלים רומן של ממש. אותם האנשים שמעדיפים לנהל רומן מהצד מציינים כי מערכת יחסים נוספת, בה אין צורך לנהל משק בית משותף ולדבר על הילדים, מאוד משחררת אותם ונותנת כוחות להמשיך לשמר את הנשואים.

חשוב להבין כי ישנו הבדל מאוד גדול בין לבקר כמה פעמים בודדות אצל נערת ליווי ללנהל רומן שלם. במקרה של מאהבת, אנו ממליצים לכם לשמור על כמה כללים פשוטים שיעזרו לכם להשאיר את הכל בסוד:

  1. דירות אירוח דיסקרטי – אם אתם לא רוצים שאשתכם תתפוס אתכם באמצע הסקס, אנו ממליצים לא להיפגש בטריטוריה שלכם ולתת עדיפות לקיום פגישות בדירות דיסקרטיות.
  2. למחוק שיחות וואטסאפ והיסטוריית גלישה – אם הנכם מנהלים רומן קבוע, ככל הנראה שניכם נוהגים להתכתב מדי פעם במהלך השבוע או אפילו על בסיס יומיומי. חשוב מאוד לא לשכוח למחוק את השיחות והיסטוריית הגלישה באינטרנט. בנוסף לכך, ישנן אפליקציות בסמארטפון המוחקות שיחות אחרי הזמן שתגדירו. לדוגמה, ניתן לפתוח שיחה חדשה של שניכם ולהגדיר כך שלאחר חצי שעה, השיחה תשמיד את עצמה.
Tags :

3 נקודות שכיחות שיעזרו לכם להדליק אותה

כאשר הנכם נמצאים בפורום סקס כלשהו או שומעים שיחות של גברים לידכם, משום מה, כשעולה הנושא של נקודות רגישות בגוף האישה, הדבר היחידה שמדברים עליו, הוא נקודת הג'י המפורסמת. מצד אחד, אכן מדובר על מקום רגיש מאוד שעל ידי הגירוי שלו, הנשים יכולות לחוות אורגזמה עוצמתית.

עם זאת, בנוסף לנקודת הג'י, ישנם המון מקומות נוספים בגוף הנשי אשר גורמים להן להנאה מטורפת. במאמר זה נציין 3 נקודות שכיחות שיעזרו לכם "להדליק" כל בחורה.

נערת ליווי מנדי

3 נקודות שכיחות שיעזרו לכם להדליק אותה

אחד החלומות הרטובים של כל גבר, הוא למצוא את המיקום מדויק של נקודת הג'י של בת זוגתו או בחורה שהנו נמצא איתה בקשר אינטימי. זאת על מנת לגרום לבחורה לאורגזמה מטורפת וגם לעלות את הביטחון העצמי. בכל פעם שגבר גורם לאישה כלשהי לחוות אורגזמה, הוא מתמלא בביטחון עצמי וסקס עם גבר כזה, הופך להיות כמו חלום שהתגשם. הגברים עד כדי כך אוהבים להרגיש טוב עם עצמם, עד שמזמינים אליהם לדירה נערת ליווי ומספקים אותה עד שהיא גומרת כמה פעמים ברצף.

פטמות – אם הנכם נוטים לצפות בסרטי סקס, בטח שמתם לב כי בכל סרט הגבר נוהג למצוץ את הפטמות של האישה. זאת משום שמדובר על מקום רגיש מאוד אצל הנשים וכל בחורה מתחרמנת מיד כאשר מנשקים לה את הפטמות. זכרו, חשוב לעשות זאת בעדינות רבה, אחרת, אתם עלולים לקבל את האפקט ההפוך.

צוואר – נשיקות בצוואר יכולות תוך כמה שניות להפוך בחורה שלפני רגע "כאב לה הראש" והיא בכלל לא חשבה על סקס, לנערת ליווי חרמנית שטורפת אתכם עם המבט שלה. זכרו, כי לכל אישה יש העדפות משלה וחלק מהבחורות אוהבות נשיקות חזקות במיוחד, כאשר האחרות נהנות מנשיקות חלשות ש"בקושי מרגישים".

Tags :

3 יסודות לסאדו / BDSM

ישנם אנשים רבים שמהילדות נמשכים לאלימות ולמרות העבודה עם פסיכולוגים רבים ושיחות עם ההורים, הדבר אינו נעלם עם הגיל. אחת הדרכים הטובות ביותר לספק צרכים מסוג זה, היא באמצעות סקס בסגנון BDSM.

במאמר זה נסביר על יסודות לסאדו.

מה זה BDSM?

מדובר על סקס רגיל לכל דבר עם אלמנטים של אלימות ומשחקי תפקידים. למרבה הצער, סאדו הוא מסוג הדברים שלא מספרים עליהם בבית הספר והחברים לא מדברים על כך, מה שגורם לנערים ונערות רבות לחשוב שהם לא בסדר בגלל המחשבות שעוברות להם בראש.

משום שמדובר על סגנון סקס כה פופולרי, ישנן נערות ליווי אשר מספקות שירות זה, כך שאם אין לכם פרטנר שעמו תוכלו לנסות בפעם הראשונה סקס סאדו מאזו, יצאניות הן פתרון מעולה בשבילכם.
מעבר לכך, ישנן קהילות רבות, מועדונים ופאבים בסגנון זה (גם בארץ) והנם תמיד מלאים באנשים. באירועים מסוג זה ניתן להכיר אנשים בעלי "אותו ראש".

יסודות לסאדו

על מנת להכין את עצמכם בצורה הטובה ביותר לקראת מפגש סאדו, אנו ממליצים לעשות את הדברים הבאים:
סרטי סקס – על מנת לקבל קצת רעיונות ולראות כיצד אחרים "עושים את זה", ניתן לצפות בסרטי סקס בסגנון BDSM. שם תוכלו ללמוד הרבה דברים חדשים ולאחר מכן לנסות אותם.

בלי בושה – חשוב להבין כי בתחום זה אין מה להתבייש וככל שתחששו יותר, כך תהרסו יותר את חווית הסקס. זכרו כי הפרטנר שהנכם נפגשים איתו, מעוניין במין קשוח בדיוק כמוכם, כך שאין לכם במה להתבייש.
תספרו על פנטזיות – בהמשך לסעיף הקודם, לא רק שאין לכם במה להתבייש, אלא מומלץ ביותר לספר על הפנטזיות שלכם, בין אם הנכם נפגשים עם נערת ליווי בדירה דיסקרטית או בין אם מדובר על בת זוג קבועה.

Tags : ,

3 יסודות לאכול כוס כמו אלוף

אין דבר שגבר אוהב יותר מסקס אוראלי, עם זאת, מרוב שמספר גדול של כתבות ומאמרים באינטרנט מוקדשים ל"כיצד למצוץ נכון" ו"איך לספק את הגבר שלך עם הפה", האנשים שוכחים שגם הנשים אוהבות סקס אוראלי לא פחות מהגברים ואפילו יותר. במאמר זה נסביר על 3 יסודות שיעזרו לכם "לאכול כוס" כמו אלוף.

איך לגרום לה לאורגזמה באמצעות הלשון?

הדגדגן הוא אחד המקומות הרגישים ביותר בגוף האישה. זאת משום שכל העצבים מתרכזים בדגדגן ועל ידי הגירוי שלו ניתן לגרום לאישה לחוש אורגזמה עוצמתית ביותר. בגלל שמדובר על אזור כה רגיש, לעתים, גירוי עם האצבעות הנו אגרסיבי מדי וגורם לאישה לחוש כאב ותחושות לא נעימות נוספות.

על מנת להפוך את החוויה לכמה שיותר נעימה, אספנו עבורכם טיפים מאת נערות ליווי מקצועיות:
תתחילו "מרחוק" – אין צורך ישר "לקפוץ למים", תנשקו אותה בשפתיים, העליונות, לא התחתונות ולאחר מכן, לאט לאט, תמשיכו לאזור הפטמות. תנשכו בעדינות את הפטמות עם השיניים, ועשו זאת בזהירות רבה, אל תשכחו כי גם הפטמות של האישה הוא מקום רגיש מאוד, כך שהנכם יכולים בקלות רבה לגרום לכאב. לאחר מכן, תרדו בעדינות לכוון הפות ונשקו את השפתיים, כעת את התחתונות. :)

עדינות – אנחנו לא נפסיק לחזור על המילה הזו שוב ושוב. זאת משום שגברים רבים אינם מצליחים להבין עד כמה האזור רגיש וכל הפעלת כוח הכי קטנה, יכולה להוריד את החרמנות בשניות. נערות ליווי מקצועיות מציינות כי הדרך הטובה ביותר לבדוק את רמת הרגישות של האישה שאתם יורדים לה, היא ללחוץ עם קצה הלשון על הדגדגן ולראות את התגובה.

תצפו בסרטי סקס – על מנת ללמוד דברים חדשים ולשמח בחורות עם סקס אוראלי על רמה, אנו ממליצים לראות כמה שיותר סרטי סקס וללמוד משם טריקים חדשים.

Tags : , ,

שירותי מין הם שירותים מיוחדים

קשה להגדיר אותם. האם מדובר בשירות בסיסי? תלוי את מי שואלים. אני מניח כי רוב הנשאלים ישיבו בחיוב על השאלה. האם מדובר בשירותים מיוחדים? ודאי. מה מיוחד בשירות זה, ישאלו השואלים.
מדובר בשירות חשאי, אשר חובת השמירה על חשאיותו היא חובה עליונה.
מדובר בעסקה אשר גבולות הגזרה שלה, סוג השירות ומשך הזמן שבו הוא יסופק ידועים ומוסכמים מראש על שני הצדדים.

הייחוד של שירותים אלה בא לידי ביטוי בכך שמדובר ביחסי מין שלא כרוכה בהם מעורבות רגשית. הם נועדו לספק את יצריו של הלקוח.
שירותי ליווי VIP הם "סוגה עילית" של השירותים והם מוענקים ללקוחות VIP.
מדובר בשירות קבוע, אשר הביקוש לו אף הוא קבוע. ההיצע והביקוש מזינים זה את זה ושניהם הם בבחינת עובדה בשטח.

הנחת העבודה של משרד ליווי מוביל היא שלקוחות יעדיפו את שירותיו של משרד המציע להם לבחור נערות ליווי עם תמונות אמיתיות.
נערות ליווי עם פנים חשופות הוא חלק בלתי נפרד ממדיניות של שקיפות, אשר בתחום זה,אשר הדיסקרטיות מובנית בו, ראויה להערכה רבה.

סקס והעיר הגדולה

משרד מוביל ובעל מוניטין במרכז בכלל ובתל אביב בפרט מהווה כתובת טבעית ומועדפת על גברים רבים, אשר מעדיפים לבחור נערות ליווי איכותיות, נקיות, היגייניות, המקפידות על בריאותן הגופנית והנפשית, ואינן מהוות שום סיכון פוטנציאלי ללקוחותיהן.

באופן טבעי וצפוי, יש בתל אביב לא מעט (בלשון המעטה) בחורות העוסקות במתן שירותים מיניים לגברים. כאשר לקוחות "צדים" אותן ברחוב, אין להם, ללקוחות, אפשרות לבדוק – ודאי לא לוודא- כי מי שהם משלמים לה על קיום מגע מיני אינה לוקה במחלה כל שהיא.

אבל כאשר גברים שוכרים את שירותיהן של נערות ליווי המועסקות על ידי משרד רציני, אשר המקצועיות שלו באה לידי ביטוי גם ואולי בעיקר על דאגה מתמדת לתנאי העסקה נאותים שלהן, על ההיגיינה ועל בריאותן, הם יכולים להיות רגועים: המגע המיני עמן הוא בטוח לחלוטין.
אם אתם מחפשים גירוי וסיפוק אתם לא נדרשים להמשיך לחפש. מצאתם את מבוקשכם, כאן ועכשיו

Tags : ,

הסיכוי היחיד לדעת אישה

שירותי ליווי הם מבחינות מסוימות שירותי הצלה – ממש כך! – עבור לקוחות מסוימים. הם מספקים להם אפשרות והזדמנות יחידה לדעת אישה. לגעת באישה, להתענג במחיצתה.

נסיבות חיים שונות מביאים גברים שונים למצב, שבו הסיכוי היחיד שלהם לקיים יחסי מין עם נשים הוא באמצעות נערות ליווי. זה המצב. אלה החיים. משרד ליווי מוביל בתל אביב נותן מענה לגברים שונים עם צרכים ורצונות שונים.

שירותי ליווי לאירועים שונים

עבור חלק מהלקוחות שירותי ליווי הם, פשוטם כמשמעם, שירות שבו הם שוכרים את שירותיה של בחורה שתלווה אותם למקומות שונים- בת לוויה למופעים, לפאבים, למועדונים, לאתרי נופש, למסיבות, לאירועים שונים. מדובר באנשי עסקים "כבדים" המגיעים לישראל לתקופות מסוימות לבדם ולכן בת לוויה מנעימה להם את השהייה בישראל, מפיגה את בדידותם, ונותנת להם GOOD TIME.

Tags : ,

שירותי ליווי מסודרים באינטרנט

הייתי הרבה יותר שמח ורגוע אילו ידעתי שגברים מתנים את קבלת שירותי ליווי בידיעה כי הבחורה שעמה הם מקיימים מגע מיני לא עושה זאת בניגוד לרצונה.

הייתי הרבה יותר רגוע אילו הייתי משוכנע כי הבחורה שמספקת לי שירותי ליווי עושה זאת מבחירה חופשית, מתוך שלמות עצמית, כעיסוק מכניס ומפרנס היטב, שגם, לתחושתה, שומר על כבודה.
לא הייתי רוצה לקבל שירות מנערת ליווי שחשה שהמגע שהיא מקיימת עם לקוחות נעשה למורת רוחה, כמי שכפאה שד, כאנוסה ולא אחת- כנאנסת.

הייתי רוצה לדעת כי לקוחות רבים, רובם ככולם, לא שותפים לניצול מחפיר של חולשת נשים ולא מחריפים את מצבן בעצם השירות שהם שוכרים מהן.
יש נערות ליווי שמעניקות שירות רק ללקוחות VIP אני לא דואג להן. הן נמצאות במקום בטוח, בעמדת כוח. הן יכולות להחליט מה מתאים להן.

הייתי רוצה לדעת כי מי שאוסרים מלחמה על הזנות מבינים כי יש מקום לקיומם של משרדי ליווי מסודרים, המסדירים את עבודת הבחורות המועסקות על ידן, דואגים לרווחתן, לבריאותן, לתנאי העסקה לא פוגעניים. כי הבחורות לא נאלצות לבצע דברים שהם לא רוצות.
תמיד יהיה ביקוש לשירותיהן של נערות ליווי, לכן אין טעם להתחסד ולהתייפיף, ודאי לא להשלות את עצמנו כי ניתן למגר את התופעה, מה גם שאין סיבה ואין הצדקה לעשות זאת, אבל בעיקר- אין היתכנות למיגורה. אין סיכוי.

נערות ליווי מהוגנות – אני מכיר לא מעט מהן -מלווים, ממש כך, תיירים מחו"ל, לדוגמה, הבאים לישראל לכנסים, לירידים, לתערוכות, לוועידות, להרצאות, וגם, כמובן, לחופשות. הם צרכנים קבועים של שירותי ליווי ללקוחות VIP. יותר מכל אחד אחר יש להם רצון ואינטרס בקיומם של שירותי ליווי מקצועיים, מסודרים, שנשמרים בהם הכללים האנושיים הראויים, ובהם כבודן של הבחורות.

אין טעם לעצום עיניים. ההיפך- רצוי ומומלץ לפקוח אותן לרווחה ולהסדיר, ככל שניתן, את הנושא. חשוב לדבר עליו. חשוב לשמוע את דעות ספקי ובעצם ספקיות השירות ואת צרכניו, הלקוחות. וחשוב מכל להבין כי כאשר מדובר במין, בסקס, החיים חזקים מכול.

Tags :

דגשים לפני שמזמינים נערות ליווי

נקיון והיגיינה

אחד הדברים שנערות ליווי לא אוהבות במיוחד זה גברים שמגיעים לפגישה ויש להם ריח של זיעה או כל ריח חריף אחר. הבחורה תנסה לעשות את העבודה שלה בכל מקרה אבל הפגישה לא תהיה נעימה בשבילה.

את זה אפשר לפתור בקלות יחסית פשוט לזכור להתקלח כמו שצריך לפני שמזמינים את נערת הליווי ובכך למנוע אי נעימויות. אז נערת הליווי תוכל לעשות את העבודה שלה בהנאה בלי ריח דוחה שמגיע מהגבר.
כל הבחורות מתקלחות לפני שהן מגיעות לפגישה והן מצפות גם מהגבר להיות נקי.

להתייחס בכבוד

חשוב לזכור שנערות הליווי הן בני אדם וצריך להתייחס אליהן בכבוד כמו לכל בן אדם אחר. יש כל מיני סיבות למה הן בחרו במקצוע הזה אבל כולן מצפות לקבל יחס של כבוד הדדי ביניהן לבין הלקוח.
חשוב מאוד לא לצעוק עליהן או להעליב אותן באיזושהי דרך , וגם אם הן לא מסכימות לעשות משהו אז צריך לקבל את זה ולא לדרוש מהן דברים שהן לא רוצות לעשות.

כדי שהאווירה בפגישה תהיה נעימה צריך לזכור לכבד את נערת הליווי כמו שהיא מכבדת אותכם, יהיו מקרים בהם הגבר מתאכזב מהפגישה אז הוא צריך לקבל את זה ולהמשיך הלאה ולא לעשות סצנה במקום.
כמו כל חווית קניה אחרת יהיו פגישות בהן הלקוח יהיה מרוצה עד השמיים ויזמין שוב את נערת הליווי, ויהיו פגישות בהן הוא יהיה פחות מרוצה. חשוב לשמור על קור רוח ולא להשתולל או לצעוק על הבחורה.

לא לנסות למשוך עוד זמן אחרי שהוא נגמר

שירז נערת ליווי

נערות הליווי מקבלות תשלום עבור הזמן שהן מעניקות לגבר וברגע שנגמר הזמן הן חופשיות ללכת לדרכן. זוהי בשבילם עבודה לכל דבר לכן גברים שמנסים למשוך עוד זמן בלי לשלם סתם גונבים מהזמן שהבחורה מוכנה לתת.
ברגע שנגמר הזמן חשוב לומר יפה ולהפרד עד הגישה הבאה, כי הבחורות ממש לא אוהבות שמנסים לסחוט אותן עם זמן מיותר שלא שולם.

לא להעביד את הבחורות

הבחורות שמגיעות לפגישה הן חרוצות מאוד ומנסות לעשות הכל כדי לספק את הלקוח, אבל יש גבול למה הן מסוגלות לעשות, אין טעם סתם להעביד את הבחורה קשה אם אין צורך.

עבודה במקצוע הזה יכולה להיות מתישה לבחורות ולפעמים היה להם יום קשה במיוחד אז לפעמים צריך להתחשב בזה.
זה לא אומר שהן ישכבו במיטה כמו אבן בלי לזוז אבל זה אומר שצריך לזכור לא לנסות להעביד אותן יתר על המידה.
זה כמובן משתנה מבחורה לבחורה ותלוי גם בשעה שמזמינים אותה.

לסיכום אפשר לומר שלפני שמזמינים בחורה חשוב להתקלח כמו שצריך וגם להתייחס בכבוד אל נערות הליווי כמו שעושים עם כל אישה אחרת.

Tags : , ,

מתנות לנערת ליווי

אין דבר שנשים אוהבות יותר ממתנות! הרבה לקוחות מהמעמד העליון שיכולים להרשות לעצמם קונים מדי פעם מתנות לנערות שהן מזמינים וזה עושה את הבחורה מאושרת וגם משפר את הביצועים שלה במיטה.

לקוחות בדרך כלל קונים מתנות לנערת ליווי שמגיעה אליהם באופן קבוע, המתנה לא חייבת להיות משהו באלפי שקלים אלא לפעמים משהו צנוע שמשמח את הבחורה ומהדק את הקשר שלה עם הלקוח.
סוגי מתנות

נערת ליווי סונטה

אחת המתנות הפופולריות ביותר לקנות לנערת ליווי זה הלבשה תחתונה סקסית, זה יכול להיות תחתונים וחזייה או חוטיני מגרה, וגם בגדי תחרה.אפשר לשאול אותה מה המידות שלה ואז להפתיע אותה עם בגדים מגרים.

הרווח פה הוא כפול כי הבחורה תהיה מרוצה מאוד וגם תקפיד להופיע עם הבגדים האלה לפגישה.

מתנה אחרת היא תכשיטים. אנחנו לא מדברים על יהלומים באלפי שקלים(למרות שגם זה קורה) אלא בדרך כלל על תכשיטים נחמדים בכמה מאות שקלים כמו עגילים מחרוזות או צמידים, בחורות מאוד אוהבות את זה ומוכנות להשקיע אקסטרה בגבר שפינק אותן במתנה.

עוד סוג של מתנה היא כרטיס עם קרדיט למכון יופי לפנק את הבחורה בספא איכותי, נערות הליווי אוהבות להראות צעירות ויפות וצריכות מדי פעם יום פינוק בספא.

גם כרטיס כניסה חד פעמי למכון כושר יכול להיות מתנה טובה לתת לבחורה לחטב ועבוד על הגוף שלה.
אפשר לתת לה בושם נשים עם ריח סקסי שהגבר אוהב במיוחד והיא תזכור לשים אותו כל פעם לפני הפגישה איתו.

הכוונה הכי חשובה

כל מתנה יכולה לעשות לבחורה טוב על הלב גם אם לא פגעתם בול הכי חשוב זה הכוונה, הבחורה תזכור תמיד את המתנה שנתתם ותיתן אקסטרה פינוק במיטה.

זה מתאים במיוחד לגברים אמידים שרוצים נערת ליווי מסורה שתבוא כל פעם לבלות איתם זמן. צריך להדגיש לבחורה שהמתנות הן לא משהו קבוע שהן יקבלו בכל פגישה אלא להפוך את זה למשהו שעושים מדי פעם כמו למשל ביום הולדת שלה או ביום האהבה.

Tags : , , ,

נערות ליווי מיומנות היטב לעיסוי ארוטי מגרה

שירותי ליווי מתקדמים ומפותחים בארץ מציעים לכם מגוון עשיר וצבעוני של נערות ליווי מפוארות אשר מיומנות היטב כדי להעניק את המסאג'ים הכי מגרים הכי משחררים והכי מענגים אז למה לא לגלות עליהן יותר ולהזמין כבר הלילה מישהי שתעניק לכם חוויה משכרת ומרשימה?

הנערות המהפנטות עוברות הכשרה מקיפה ומקצועית כדי להעניק את היוקרתי והאיכותי ביותר וניתן לבחור מתוך עשרות של מאות של נערות ליווי סקסיות ומפתות שיתנו לכם להרגיש אקסטזות וסיפוקים מסחררים מגן עדן מלמלה.

כמו כן גם קיים עבורכם מבחר רחב של קטגוריות וונושאים פופולריים ונחשקים לבחור לפיהם ארנבות פלייבוי חושניות כדי להקל על תהליך הבחירה שלכם בגלל שהמבחר הוא כל כך עצום ומרשים. תוכלו למצוא נערות ליווי עם פנים חשופות אשר חושפות את פניהן המהפנטות ואת שלמותן המושלמת ולא תצתרכו להתפשר על הגיזרה ותיאור הקצר מתחת בלבד אלה לבחור אותן לפי עובי השפתיים המפתה שלהן ולפי המבט הכובש שלהן.

כמובן שתוכלו למצוא גם את הקטגוריה הפופולרית ביותר של נערות ליווי VIP היוקרתיות והמפוארות אשר מציעות שירותי ליווי ברמה הגבוה ביותר במזרח התיכון ומה שהן מעניקות בהחלט מרשים ובלתי נשכח כאשר הן נראות כמו דוגמניות על ומתנהגות כמו שחקניות פורנו מפורסמות וחייתיות.

אפשר להזמין כל אחת להאנתכם לכל מיקום בארץ לבחירתכם ולהנות מפינוק מפנק עד עמקי נשמתכם שישכר וישחרר אותם ויגרום לכם לשכוח מכל הצרות שבעולם כדי שתוכלו להתענג עד הטיפה אחרונה. נערות ליווי הנחשקות עובדות 7\24 וניתן ליצור איתנו קשר בכל שעה רק וודאו להתקשר מספר ימים לפני במקרה ואתם מעוניינים לקבוע עם נערות ליווי ספציפית מכיוון שחלקן פופולריות מאד עם הרבה מאד דרישות והן עלולות לא להיות פנויית ביום ובשעה האידאלית עבורכם.

Tags : , ,

נערות ליווי משכרות וחיי הלילה האקסטזיים של תל אביב

תל אביב היא העיר מרכזית של התענוגות האפלים והמשכרים של ישראל וגברים רבים מבלים את השעות הפרועות ביותר שלהם בחיי הלילה של תל אביב. עיר כל כך מהנה ומפתה חייבת גם להעניק את שירותי ליווי המגרים והיוקרתיים ביותר כדי שהפרועים יוכלו להתענג עד המקסימום בחיי הלילה שלהם.

מועדונים פופולריים פאבים אפלים בתי קפה נחשקים וכמובן שירותי ליווי יוקרתיים, בתל אביב אפשר להתענג על אין סוף של אפשרויות כאשר נערות ליווי תל אביביות הן פרועות יותר והרבה יותר מלאות תשוקה ומרתקות להרפתקה זוגית ביחד.

כמו כן אצל שירותי ליווי בתל אביב יש עבורכם גם הפריבילגיה המפוארת להזמין יותר מארנבת פלייבוי אחד וליהנות ממספר של נערות ליווי משכרות ומסחררות בו זמנית ולהגיע לסיפוקים של אקסטזות מרשימות וכך להגשים כל פנטזיה דיסקרטית מלאת תאווה ונושמת.

נערות ליווי תל אביביות מרתקות מאד ומשעשעות עד דמעות ולכן מומלץ כדי ועדיף לקחת אותן איתכם לבלות, תוכלו לקחת אותה לפאב אפל עם החברים שלכם ליהנות מהגירוי הסוחף שלהן או לנסוע איתן למסיבה נוצצת כדי להרשים את הקהל ולגרום לגברים האחרים לקנות ואז לזרום איתם חזרה לבית מלון לחדר שקסמים מפתים יתגשמו שם.

תוכלו ליהנות עם נערת ליווי כובשת וסקסית מאין סוף של שירותי ליווי כמו משחקי בי די אס אמ מרהיבים וממריצים כדי שתוכלו להרגיש קצת אדרנלין ולשבור את השגרה שלכם או להפך להתענג על משהו קל וזורם יותר כמו מאסג' ארוטי מגרה שישחרר כל שריר תפוס בגוף ויגרום לכל הורמון להשתולל.

ניתן כמובן גם לבחור מפני נערות ליווי VIP יוקרתיות ומפוארות או נערות ליווי עם פנים חשופות שחושפות את פניהן המהפנטות ואת שלמותן המושלמת ולא להיאלץ להתפשר על הגזרה והתיאור הקצר עליהן מתחת בלבד ולבחור את הברביות המרשימות לפני עובי השפתיים המפתה שלהן והמבט הכובש שלהן כאשר כבר הצצה אחת עליהן לא תוכלו להוציא אותן מהראש עד שלא תסחטו מהן את העונג עד הטיפה האחרונה.

Tags : , ,

נערות ליווי עוצרות נשימה כחשפניות מהפנטות

הרבה נערות ליווי סקסיות בתוך שירותי ליווי מתקדמים ויוקרתיים מיומנות היטב כדי להעניק את מופעי החשפנות בכי עוצרי נשימה ומגרים עד שיכרון חושים וקיים עבורכם ולהנאתכם מבחר עשיר וצבעוני של ארנבות פלייבוי מהפנטות.

נערות ליווי אשר יוקרתיות ואיכותיות מסוגלות לגרום לשוק רציני ולקצר מחשמל לכל גבר סקרן והן יגרמו לאדרנלין שלכם לרוץ, להורמונים שלכם להשתולל וללב שלכם לדפוק בעוצמה והן נראות כמו מלאכיות שמימות שירדו מגן עדן לקרקע כדי להעניק לכם הרפתקה פרועה ומסחררת שלא תצליחו לצאת ממנה אחר כך ותתחננו לעוד.

לאחר הריקוד המגרה והמפיל לסטות תוכלו ליהנות ממבחר עשיר של שירותי ליווי מענגים, תוכלו לבחור במשחקי בי די אס אמ מרהיבים וממרצים כדי להתפרע קצת במיטה עם חבלים ואזיקים או לקחת משהו קצת אחר ולזרום על משחקי תפקידים עם תחפושות ומסכות וליהנות מפורים מוקדם השנה אשר מיועד לגברים שובבים בלבד. כמו כן מי שרוצה ללכת על משהו רגוע יותר אפשר לקחת מאסג' ארוטי וסקסי שישחרר לך כל שריר תפוס בגוף ויפנק אותך עד עמקי נשמתך.

כמו כן מלבד מופעי חשפנות עוצרי נשימה קיימים גם מופעי לסביות שיגרמו ללב שלכם לצנוח לג'ינס יותר מהר מאשר שתספיקו להגיד נערת ליווי והן מציעות מופע מלא בליקוקים, צעצועים ותנוחות שאפילו לא פינטזתם עליהם בפנטזיות הכי פרועות שלכם, שחקניות פורנו מפורסמות וחייתיות לא חלמו לבצע את מה שהבנות שלנו מסוגלות להראות.

כמובן שגם אחרי המופע לסביות תוכלו לקחת אותן לסיבוב ללילה דיסקרטי שלא ישכח לעולם ותוכלו להתענג בקלות עם מסאג' ארוטי עם ארבע ידיים או מין אורלי אקסטזי מכמה ארנבות פלייבוי סוטות ולהגשים כל פנטזיה ומשאלה ארוטית שאי פעם חשקה בה.

תיהנו כבר הלילה ממופע חשפנות ארוטי ומרשים נערות ליווי המהפנטות שלנו עובדות 7\24 וניתן לחייג בכל רגע.

Tags : , , ,

שירותי ליווי אנג'לינה קצת מידע אינפורמטיבי

נערות ליווי שלנו!

בתוך שירותי ליווי אנג'לינה תמצא מבחר יפה מאד של נערות ליווי כאשר הן מגיעות בכל הצבעים, הגזרות והמוצאים. כמו כן הן גם מחולקות לקטגוריות נחשקות ופופולריות כדי להקל על חיפושכם הדיגיטלי.

תוכלו למצוא אצלנו נערות ליווי חדשות, עם פנים חשופות, נערות ליווי לפי גודל חזה, צבע שיער ולפי כל פרט שאי פעם תוכלו להעז לקחת בחשבון.

כמו כן אנחנו גם מציעים מבחר של נערות ליווי וי איי פי שמעניקות את מדרגת האיכות הגבוה ביותר בארץ של שירותי ליווי מפוארים.

שירותי ליווי שלנו!

שירותי ליווי שלנו גם כן לא מאחרים להרשים ולהביא לסיפוקים לשחקים כאשר כל מה שתוכלו לפנטז עליו, אנחנו מתמחים בלהעניק אותו.

בכל דף של שפנפנה תוכלו לראות מיד אילו תענוגות והנאות היא מציע ואילו היא לא כאשר אם ברצונכם לטעום מחוויה אחרת שלא כלולה ברשימה אתם תמיד מוזמנים להרים את הטלפון ולפנות אלינו ישרות עם כל הצעה, שאלה או משאלה שניתן לבטא במילים.

לידיעתכם הבנות שלנו מגיעות לכל אזור גאוגרפי בארץ בין אם זה ביתכם המתוק בצפון, צימר בדרום או היאכטה שלכם במערב, נערות ליווי יגיע במהירות האפשרית שלרשותן.

שירותי ליווי אנג'לינה מפת האתר!

באתר אנחנו מציעים שלל של מידע עשיר מלבד על שירותי ליווי כמו על מלונות וכל נושא אפשרי במאמרים. לגבי נערות ליווי יש עשרות סוגים של גלריות של הבנות ותוכלו למצוא אותן לפי ערים, שירות, מדרגת איכות וכו'.

באתר אנחנו גם מציעים לכם סרטי סקס לוהטים בחינם שנמצאים לרשותכם כאשר סרטים חדשים נוספים כמעט כל יום.

אם אתם מעוניינים ליצור אתנו קשר לגבי כל נושא אנחנו זמינים בכל שעות הימימה ותוכלו למצוא את המספר שלנו בדף הצור קשר, יחד עם חלון שבו תוכלו לשלוח אלינו אימייל.

Tags : , ,

נערות ליווי במדים לחיילים קרביים בצבא

שירותי ליווי כחולים לבנים למדים ירוקים

לא מעט חיילים קרביים חוזרים הביתה אחרי אימונים מפרחים ושבועות ארוכים מבלי לראות את הבית או כל סיבה לחייך, ובו לא נשכח שלפעמים חולפים חודשים קשים מבלי שהיה להם את הזכות והעונג לטעום מטעמה של אישה ובדיוק כאן נכנסות נערות ליווי לתמונה.

הרבה חיילים מתקשים למצוא מערכת יחסים ארוכת טווח ולא כל בחורה יפה תהיה מוכנה לחכות שבועות ארוכים מבלי לראות את אהובה ולכן הרבה חיילים פונים אל שירותי ליווי.

לא הרבה מאותם חיילים חסרי מזל יכולים להרשות לעצמם פריבילגיה יוקרתית שכזאת אבל יש אבות שלא שוכחים לפנק ולשמן את כיס בניהם האמיצים כדי שיוכלו לפרוק מטענים, להשתחרר ולחזור חזרה לקרב איתנים יותר.

נערות ליווי גאות להעניק משהו בתמורה

אין משהו שמרטיב את החוטיני של נערת ליווי יותר מאשר חייל שריר ואמיץ שחוזר הביתה רק כדי לטעום קצת ממיץ התאווה וזה כבוד עבורן לשרת חזרה את אלה ששומרים עליה בטוחה במדינה האיתנה שלנו.

שירותי ליווי גאים גם כן להעניק קצת הנאה בחייכם המחושים במדים, אפר דם ונשקים ולאתים קרובות אפילו יעניקו הנחה לגיבורים הצעירים על גבורתם.

כמו כן החיילים כמובן נהנים מכל תשומת הלב, מהאקסטרא פינוקים שהשפנפנות התשוקניות מעניקות להם וכולם מרוויחים המשהו בסיפור הזה.

נערת ליווי צבאיות דיסקרטיות

אתם אולי תופתעו לגלות אבל לא מעט נערות ליווי משרות בצבא כאשר הן נמצאות בבסיס קרוב לעיר מגורן או אפילו עושות יומיות קלות לביצוע, מה שמשאיר להם הרבה מאד זמן להרוויח את כספן.

חלקן מדהימות מאד ביופיין ויודעות לנצל את זה היטב לטובן כאשר הן הגיעו לגיל האידאלי להיות נערות ליווי והן לא מהססות להרוויח מזוודות של כסף עם הטוסיק העוצר נשימה שלהן.

סוכנויות ליווי מכירים במקצועיות ש-18 זה הגיל האולטימטיבי וזה בדיוק מה שהם יוצאים לצוד כשהם סורקים אחרי בנות פוטנציאליות שיכולות בקלות להפוך אל נערות ליווי ספקטקולריות.

Tags : , ,