055-966-19-39

למה נשים בוחרות להפוך לנערות ליווי?

כל מי שביקר אי פעם באזור מרכז הארץ ובמיוחד בתל אביב, בטח שם לב לכרטיסי ביקור של נערות ליווי שמפוזרים בחרבי העיר. כמו כן, במקומות שונים בעיר, החל מקירות ובניינים ועד לפוסטרים של ממש, רשומים מספרים של יצאניות. במאמר זה נסביר למה חלק מהנשים בוחרות להפוך לנערות ליווי?

 

לעבוד כשכירה או עצמאית?

לפי נתונים של סקר אנונימי שנערך בינואר 2016, התברר שכ85% מכלל הנשים בארץ חשבו לפחות פעם אחת על עבודה כיצאנית וכ23% מתוכן, בצעו את הדבר בפועל. הסיבות לכך הן רבות ומגוונות – אנה, נערת ליווי בת 28 שעובדת בתחום כבר שנתיים מספרת:

"סיימתי תואר ראשון בפוליטיקה וממשל כאשר הייתי בת 23. התואר היה קשה ביותר וויתרתי על חיי החברה ושינה על מנת להוציא ציונים טובים. לאחר סיום הלימודים חיפשתי עבודה במשך שנה וחצי, אך בכל פעם מחדש קיבלתי סירוב עקב חוסר ניסיון מעשי. לאחר שנה וחצי, מצאתי עבודה כמזכירה באחד ממשרדי הממשלה, אך המשכורת הייתה מינימלית ותמיד מצאתי את עצמי חוסכת כסף ומחכה לעתיד טוב יותר. אך הזמנים הטובים לא מיהרו להגיע. אז, אחד החברים שלי, חשף אותי לשירותי סקס ודירות דיסקרטיות. הוא הסביר לי על העבודה בתחום, כמה מרוויחים וכמה אנשים משתמשים בשירות סקס בתל אביב.

בהתחלה לא האמנתי לו כי הסכומים נשמעו לי מטורפים, אך לאחר שחשבתי קצת עם עצמי, שקלתי את כל ה"בעד והנגד", החלטתי לנסות.

הדבר קרץ לי במיוחד לאור העובדה שאני מאוד אוהבת סקס ולעבוד כנערת ליווי היה נשמע לי ממש כמו סוג של תחביב שאהנה בו. והנה, עברו להן כבר שנתיים, בהן אני עוסקת בתחום הליווי ונהנית מכל רגע. המשכורת שלי גבוהה ואני יכולה להרשות לעצמי לקנות כל דבר שארצה.

Tags :