055-966-19-39

למה נשים אוהבות סרטי פורנו לסביות?

כאשר אומרים את המילים "סרטי סקס", התמונה הראשונית שרוב האנשים מתארים לעצמם בראש, היא גבר אשר יושב מול מסך המחשב בבית וצופה בפורנו. עם זאת, המציאות הנה שונה לחלוטין ולפי הסטטיסטיקה, הנשים הן דווקא אלה שצופות בסרטי פורנו הכי הרבה. במאמר זה נסביר למה נשים אוהבות סרטי פורנו לסביות.

סרטי סקס ותנוחות חדשות

אחת הסיבות העיקריות שמגללן נשים צופות הרבה בפורנו, היא דווקא בשביל ללמוד דברים חדשים. למרבה הצער, לא כולנו בורכנו בדמיון מפותח ובשלב מסוים, מגיע הרגע בו הננו מרגישים צורך לגוון את חיי המין שלנו, אך לא מצליחים לחשוב על שום דבר מעניין באופן עצמאי. הנשים מצאו את השיטה הטובה ביותר ללמוד כיצד להוסיף קצת פלפל ליחסי המין מבלי להיות בעלת דמיון מפותח והיא לצפות בסרטי פורנו.

מעבר לנושא הלימודי, גם לנשים יש פנטזיות ופטישים שונים. למרבה הצער, חלק מהנשים מתביישות לספר על הפנטזיות שלהן ומנסות להגשים אותן בצורות שונות מבלי לחלוק על כך עם בן הזוג. לדוגמה, לפי הסטטיסטיקה, ישנן הרבה נשים שרוצות לנסות לפחות פעם אחת בחייהן סקס עם לסבית, זו הסיבה לכך שרובן צופות בסרטי פורנו לסביות ומנסות לדמיין כי הדברים שמראים בסרט, קורים להן במציאות.

כמובן שישנן נשים אשר שומרות על דבר זה בסוד עד סוף חייהן ו"מגשימות" את הפנטזיות שלהם רק בדמיון, כאשר האחרות אוזרות אומץ והולכות לנערות ליווי איכותיות אשר עוזרות להן להגשים את הפטיש.

 

לסיכום,

כמו שהנכם מצליחים להבין, קיימות סטיגמות רבות שבמציאות, אינן נכונות כלל ולמרות שאנשים רבים חושבים כי רק גברים משתמשים בשירותי סקס של נערות ליווי וצופים בסרטי פורנו, הנכם מבינים כרגע כי הדבר אינו כך במציאות.

Tags :