055-966-19-39

כיצד לשמור על הרומן בסודיות?

כיצד לשמור על הרומן בסודיות?

חתונה הוא אחד האירועים החשובים ביותר בחיינו, הרי לא סתם רוב האגדות נגמרות במילים "ואז הם חיו באושר ועושר". הבעייתיות של אגדות אלה, היא כי אינם מספרים על מה שקורה לאחר הנשואים. ברוב המקרים, דווקא בשלב שאחרי החתונה, מתחילים הקשיים האמתיים, בהם בני הזוג נמצאים אחד עם השנייה המון זמן וצריכים להסתדר בכל מה שקשור לניהול הבית.

רומן מהצד?

לעתים, הדברים לא עובדים כמו שהיינו רוצים ועל מנת לא לוותר על הכל, חלקנו מרגישים צורך להשתחרר. כמובן שכל אחד מוצא דרך להסיח את הדעת בצורה שונה, ישנם אנשים אשר משתמשים בשירותי סקס והולכים לנערות ליווי מדי פעם, כאשר האחרים מנהלים רומן של ממש. אותם האנשים שמעדיפים לנהל רומן מהצד מציינים כי מערכת יחסים נוספת, בה אין צורך לנהל משק בית משותף ולדבר על הילדים, מאוד משחררת אותם ונותנת כוחות להמשיך לשמר את הנשואים.

חשוב להבין כי ישנו הבדל מאוד גדול בין לבקר כמה פעמים בודדות אצל נערת ליווי ללנהל רומן שלם. במקרה של מאהבת, אנו ממליצים לכם לשמור על כמה כללים פשוטים שיעזרו לכם להשאיר את הכל בסוד:

  1. דירות אירוח דיסקרטי – אם אתם לא רוצים שאשתכם תתפוס אתכם באמצע הסקס, אנו ממליצים לא להיפגש בטריטוריה שלכם ולתת עדיפות לקיום פגישות בדירות דיסקרטיות.
  2. למחוק שיחות וואטסאפ והיסטוריית גלישה – אם הנכם מנהלים רומן קבוע, ככל הנראה שניכם נוהגים להתכתב מדי פעם במהלך השבוע או אפילו על בסיס יומיומי. חשוב מאוד לא לשכוח למחוק את השיחות והיסטוריית הגלישה באינטרנט. בנוסף לכך, ישנן אפליקציות בסמארטפון המוחקות שיחות אחרי הזמן שתגדירו. לדוגמה, ניתן לפתוח שיחה חדשה של שניכם ולהגדיר כך שלאחר חצי שעה, השיחה תשמיד את עצמה.
Tags :